Декоративні накладки на ПВХ двері


Пластикові сендвіч панелі дверні ПВХ виготовлені з твердої плити ПВХ (виробництва німецької фірми SIMONA), що відмінно реагують на різкі перепади температур, вологості повітря, є відпорними на інші атмосферні впливи, всередині яких знаходиться відмінний теплоізоляційний матеріал - пінополіуретан екструдований. Застосовуються сендвіч панелі дверні ПВХ при виробництві дверей в різних системах профілів ПВХ та алюмінію. Об'ємний візерунок (якого виготовляється 15 моделей) випресовуються на спеціальних високотехнологічних пресах у листах ПВХ (полівінілхлорид). Крім естетичної своєрідності та привабливості він додає конструкції додаткової міцності.

Вітражі, якими комплектуються всі без виключення моделі заповнень, можна розділити за дизайном, ціною та складністю робіт на три лінії:
– перша та друга - це вітражі виготовлені, з відмінним почуттям стилю, невисокої складності та доступні за ціною, з типовими дизайнерськими рішеннями, що мають на меті задовільнити естетичні вимоги широкого кола замовників;
третя лінія – це вітражі досить високої складності, із застосуванням фацетованих, бевельних елементів (скла з обробленими гранями), та в екслюзивному дизайні, розроблені професійними дизайнерами, для більш вимогливих до дизайну замовників.
Всі вітражі виготовлені з високоякісних матеріалів провідних світових виробників, і в сандвіч панелі дверні монтуються у вигляді двокамерних склопакетів, що зменшує вплив атмосферних впливів на вітражі практично до нуля.

Легкість готової сендвіч панелі дверної (від 12 кг), що зменшує навантаження на завіси, та дозволяє ставити не 3 завіси, як у варіанті дверей зі склопакетом, а дві, причому провисання дверей з часом, виключено.
Термоізоляція термопанелі ПВХ на порядок краща чим склопакету, оскільки застосування пінополіуретану екструдованого, що є одним з кращих теплоізоляторів, за рахунок високої щільності, гарантує непромерзання дверей навіть при екстремальних температурах до -40С та й коефіцієнт звукопоглинання, при сертифікаційних випробуваннях довів беззаперечні переваги «сендвічів» чи декоративних термо-панелей, як дехто їх називає.

Сендвіч панелі прості у догляді, екологічні, пожежобезпечні ( ПВХ важко займистий, само згасаючий матеріал) , стійкі до всіх атмосферних явищ, і не пропускають ультрафіолетового проміння, схвалені санітарно-епідеміологічними висновками та пройшли випробування з вогнестійкості.
Широкий модельний ряд, різноманітні декори сендвіч панелей (золотистий дуб, махаон і т.д.) та запропонований вибір скла чи вітражів у двокамерному склопакеті, дозволяє підібрати дверну панель у будь-якому стилі, на будь-який смак. 


Вгору
Назад
Наші основні продукти:
         

Наші партнери: