Міжкімнатні та вхідні двері

Міжкімнатні двері GKDoors

 
           
Дверний блок
міжкімнатних дверей GKDoors складається з дверного полотна і коробки з завісами, внутрішнім замком та ущільнювачем, що входить в прайсову ціну. За окрему вартість додається лиштва, поріг та ручки по бажанню клієнта.

Дверне полотно
міжкімнатних дверей GKDoors з притворною четвертю з трьох сторін виготовлене з рамного каркасу (хвойний брус) та двох плит МДФ 3,2 мм. товщиною кожна, запресованих разом на гарячому або холодному пресі. При цьому заповнення полотна може бути облегшене (решітчасте), суцільний дерев’яний щит та фільонки з МДФ. Дверне полотно облицьоване натуральним шпоном цінних порід дерева з простим чи художнім набором (відповідно до замовлення і типу дверей). Притворні четверті полотна обклеєні «армованим» шпоном цієї ж породи дерева, що і фасад.

Дверне у міжкімнатних дверях GKDoors дверне полотно комплектується внутрішнім замком “Jania” (Польща) або іншим замком відповідних розмірів за бажанням клієнта, комплектом регульованих пальчикових завіс, склом простим або інкрустованим, рамкою з натурального дуба або МДФ облицьованого шпоном. Сантехнічні двері укомплектовані защіпкою, вентрешіткою або вентиляційними кільцями.


Коробка
виготовляється з зрощеного по довжині бруса хвойних порід, оклеюється з двох сторін МДФ, облицьовується з усіх сторін натуральним шпоном відповідно до серії та кольору дверного полотна. Коробка відпускається в розібраному вигляді, з вкрученими в неї завісами, з ущільнювачем, без вмонтованої зустрічної планки, яка додається окремо.
Коробка стандартно виготовляється шириною 80 мм., товщиною 45 мм. За бажанням клієнта ширина коробки може сягати до 500 мм.
Додатково до дверного блоку виготовляється поріг і лиштва (згідно окремого замовлення).

Ціна: від 1258 грн. 

Міжкімнатні двері BRAMA

Технології виробництва
Сучасні технології виробництва міжкімнатних дверей компанії «БРАМА»
дають змогу виконати індивідуальні побажання замовника незалежно від
обсягу замовлення: широка кольорова гама покриття, виготовлення
продукції нестандартних розмірів, великий вибір дверної фурнітури
(ручки, замки, петлі), та інше.


Підтримка якості
Один з головних принципів діяльності компанії - це орієнтація на Споживача.
Саме тому гнучкий підхід та високий професіоналізм працівників кожної ланки
є важливим аргументом для підтримки якості продукції
Продукція компанії «Брама» є сертифікованою. Система управління якістю, що діє на підприємстві, забезпечує підтримку високого рівня ефективності роботи підприємства (оформлення замовлень, контроль якості сировини, виробничі процеси, логіст
ика).

Фабрика
Оригінальний погляд дизайнерів дає змогу створювати моделі міжкімнатних
дверей, які довершують інтер’єри практично будь-яких приміщень. На виробничих площадках компанії працює понад 400 професіоналів, без яких важко втілити нові ідеї.
Вся команда компанії «Брама» тримає руку на пульсі новітніх світових розробок у галузі технологій та методів виробництва міжкімнатних дверей для того, щоб Ви мали змогу отримувати найкращий продукт.

Ціна: від 688 грн. 
 
            
 

Вхідні двері СТРАЖ

 


         
Про компанію
Компанія «Страж» - українське підприємство європейського рівня, яке вже 12 років займається виготовленням високоякісних броньованих вхідних дверей для приватних будинків і міських квартир. З 1998 року на Півдні України - в Одеській області - успішно працює наше виробництво, яке дає можливість тисячам людей купувати надійні й елегантні вхідні сталеві двері за доступною ціною. Компанія постійно оновлює модельний ряд, регулярно бере участь у спеціалізованих виставках, розвивається та підвищує якість своїх виробів. Розвинена дилерська мережа ТМ «Страж» дозволяє купувати наші двері по всій Україні.

Обладнання
Робота на високотехнічному європейському обладнанні, професіоналізм співробітників і багаторічний досвід дає нашій компанії можливість пропонувати клієнтам гідний рівень сервісу, працювати з кожним замовником індивідуально і максимально задовольняти його побажання. Ми використовуємо тільки найсучасніші технології, якісні матеріали, висококласну фурнітуру, також замки від відомих італійських і російських виробників, а також авторський декор - ковані елементи і вітражне скло.

Доступність
Ми зацікавлені в тому, щоб ви купували високоякісні броньовані вхідні двері «Страж» за доступною ціною, тому постійно проводимо акції і пропонуємо гнучку систему знижок. А для наших постійних замовників передбачена спеціальна бонусна програма з можливістю збільшення відсотка знижки.

Броньовані вхідні двері «Страж» - це оптимальне співвідношення ціни і якості, індивідуальний підхід до кожного клієнта і високий рівень сервісу.


Ціна: від 3900 грн.
 


Вгору
Назад
Наші основні продукти:
         

Наші партнери: